Utrinki iz na�ih knji�njic Prijava
    Išči
Kaj brati???
PRIPOROČAMO!
Naroči knjigo
od Doma!
Omogočamo Vam dostop do
elektronskih baz!
Člani in članstvo Zakaj postati član?
Kaj pridobim?

 

BLIŽNICE DO STORITEV:

 
 ANKETA O E-KNJIGAH
 Zaposleni Skrči
 

Slavica Potnik, vodja Knjižnice Radlje ob Dravi,
e-pošta: slavica.potnik@knjiznica-radlje.si
 zaposleni.jpg

 

Aleksandra Hladnik, višja knjižničarka, izposoja tudi v knjižnici Ribnica na Pohorju in v knjižnici Vuzenica, e-pošta: aleksandra.hladnik@knjiznica-radlje.si 

 Aleksandra.jpg

 

Helena Gosak, knjižničarka,
e-pošta: helena.gosak@knjiznica-radlje.si       
 Helena Gosak           

               

Andreja Gros, knjižničarka,
e-pošta: andreja.gros@knjiznica-radlje.si


 

Tanja Repnik, bibliotekarka,
 e-pošta: tanja.repnik@knjiznica-radlje.si

 zaposleni 004.jpg

 

 

Danica Ladinek, računovodja in administrator,
e-pošta: danica.ladinek@knjiznica-radlje.si

 

 

 

Vesna Dobnik, bibliotekarka, izposoja tudi v knjižnici na Muti, e-pošta: vesna.dobnik@knjiznica-radlje.si

Vesna

 

Suzana Praper, šolska knjižničarka na Kapli, izposoja v knjižnici na Kapli, e-pošta: Suzana.Praper@guest.arnes.si.    
Suzana dojenD_ek.jpg 

 

 

 

  

 Anketa Skrči
 
Kako si izbirate gradivo v knjižnici?



Vzamete knjige na dopust?



Glasuj  Ogled rezultatov
  

 

 

 
sledite nam na facebooku

Sledite nam na Facebooku.

Če smo vam všeč...VŠEČKAJTE

 

PROGRAMI, PROJEKTI in DEJAVNOSTI:

  

 

 

 

 
 

Projekti-operacije, ki jih sofinancira Evropska unija iz Evropskega kmetijskega sklada za razvoj
podeželja ter Republika Slovenija iz Programa razvoja podeželja:

   ČEBELA BERE MED

MOČ DREVES

  Komunalna čistilna naprava Ožbalt

 
 
Sovica Radlje

Sovica Muta

Sovica Podvelka

 

 Priporočilni seznam 2021-2022 v COBISS+