Četrtek, 15. maj 2014 ob 17. uri v Knjižnici Radlje: pogovor O POMENU DRUŽINSKEGA BRANJA

Delitev izkušenj, izmenjava mnenj, pregled in priporočila literature so pomembna pomoč, ki jo ob tej in podobnih priložnostih pridobivamo in v praksi učinkovito uporabimo.

Družinsko branje je lahko zelo pestro, zanimivo in zabavno. Le nekaj domislic uporabimo in kakšen trik, ki so ga drugje že preizkusili. Tako bomo z lahkoto navdušili tudi tiste otroke, ki nimajo potrpljenja za poslušanje in sodelovanje – pa še odrasli bomo uživali ob tem.

Vabljeni starši, stari starši, vzgojitelji, učitelji, ki ob svojem delu in vzgoji otrok prepoznavate potrebo po dodatnih znanjih in informacijah na tem področju.

Objavljeno dne 9. maj 2014 (Arhivirano dne 31. maj 2014)