DEJAVNOSTI IN PRIREDITVE V MARCU 2014

Predstavili vam bomo knjigo o GIBANJU - o tem, kaj je dobro vedeti o svojem telesu, ko ga poženemo v višje obrate in tako naredimo nekaj dobrega za svoje zdravje in počutje. Ampak pazljivo: gibanje lahko zasvoji, kot je zasvojilo avtorja knjige.

Srečali se bomo na SEMEnjavi in ZELEmenjavi - prvi na koroškem.

Prisluhnili bomo zgodbam, ki jih piše naša sokrajanka in si ogledali slike, ki jih slika naš sokrajan. Oba prav dobro poznamo, tokrat bomo spoznavali njuno ustvarjalno plat.

Srečevali se bomo pa seveda na naših stalnih dejavnostih: pravljičnih urah, ustvarjalnih srečanjih, ob knjižnih ugankah, na bralnih urah ter bralno pogovornih srečanjih.

Ob obisku knjižnice si oglejte naše pestre razstave: razstavo fotografij s potovanja, razstavo ročnih del in unikatnih izdelkov v vitrinah knjižnice in tematske razstave, ki vas bodo spodbudile k branju najrazličnejših knjig.

Seveda pa vabljeni, da priporočate in predlagate, če pogrešate katero od dejavnosti.

DOBRODOŠLI V KNJIŽNICI.

Objavljeno dne 2. marec 2014 (Arhivirano dne 31. marec 2014)