DEJAVNOSTI IN PRIREDITVE V FEBRUARJU

V prireditvenem prostoru si lahko ogledate fotografsko razstavo, razstavo, posvečeno Prešernu in kulturnemu prazniku ter tematske razstave. V vitrinah si boste napasli oči na unikatnem nakitu iz žice in ličnih kvačkanih izdelkih. Ob četrtkih zvečer pa bomo predstavili knjigo, ki je posvečena Uršlji gori in knjigo, ki govori o vrtnarjenju po posebnih pravilih in ki po besedah avtorice sploh ni zahtevno. Privoščili si bomo še izlet in se podali v oddaljene kraje z izkušeno popotnico.

Poleg tega nas obiščite na naših rednih dejavnostih, ki jih pripravljamo za vas vsak mesec: pravljične ure, ustvarjalne delavnice, bralna srečanja in reševanje uganke. Razlogov za obisk knjižnice je več kot dovolj.

DOBRODOŠLI V KNJIŽNICI. Predlagajte in priporočajte ter tako sodelujte pri oblikovanju programa, ki bo po vaši meri.

Objavljeno dne 30. januar 2014 (Arhivirano dne 28. februar 2014)