Prireditve v marcu 2008

...MAREC...Prične se s predstavitvijo pesnikov in pisateljev - domačinov,  nadaljuje z razstavo, ki je hkrati zaćetek pomembnega projekta PODOBA IN ŽIVLJENJE RADELJ SKOZI ČAS, od katerega si v knjižnici veliko obetamo. Pred veliko nočjo bomo ustvarjali v delavnici za otroke, kot ustvarjamo na cvetno soboto že nekaj let. Tudi potopisno predavanje s predstavitvijo knjige smo pripravili. Ob zaključku meseca, ko bo nastopila pa že tudi koledarska pomlad, pa bomo predstavili ta mesec že 3. knjigo, ta bo o drogah in odvisnosti.

Marec je mesec pomladi, žena, mamic, letos tudi zajčkov in pisanic. Predvsem v naših ustvarjalnih delavnicah za otroke in ob pravljičnih urah bomo ustvarjali  v takšnem razpoloženju. Lepo okrašenemu domu bo posvečena razstava v razstavnih vitrinah, ki bo na ogled od sredine meseca.

NAJ BO POMLAD LEPŠA IN BOGATEJŠA TUDI ZARADI OBISKA KNJIŽNICE IN NAŠE PONUDBE.

Objavljeno dne 3. marec 2008 (Arhivirano dne 31. marec 2008)