USTVARJALNA SREČANJA V FEBRUARJU

Izdelali si bomo sliko v tehniki mozaika.  V mozaik bomo tokrat vključili kamenčke, kose ogledala, školjke in podobno. Takšna slika je lahko čudovit okras vašega doma ali domiselno unikatno darilo. Zato potrebujete: kose keramičnih ploščic, ogledala, školjke, kamenčke. Ves ostali material in leseno osnovo za sliko dobite v knjižnici.

Otroci bodo ustvarjali srčkaste kreacije v različnih tehnikah in materialih. Vse potrebno bo v knjižnici.

VABLJENI k USTVARJANJU!

Ker je prva delavnica že za nami, vam ponujamo na ogled utrinke z nje. zagotovo bodo nastali izredno domiselni in lepi končni izdelki - mozaiki, pa tudi otroci so se prav odrezali s srčki:

ustvarjalna srečanja, 11. februar 2008-2.jpg     ustvarjalna srečanja, 11. februar 2008-3.jpg

Ustvarjalna srečanja, 11.februar 2008-1.jpg

Objavljeno dne 1. februar 2008 (Arhivirano dne 29. februar 2008)