Delavnica in predavanje o nabiranju in uporabi zdravilnih zelišč

Na delavnici se boste udeleženci seznanili s pripravami na nabiranje zdravilnih zelišč in z osnovnimi pravili, ki jih je dobro poznati pri nabiranju. Prav tako se boste seznanili z nekaterimi novimi (pa tudi starimi in pozabljenimi) recepturami priprave zelišč, ki nam lahko velikokrat olajšajo manjše pa tudi večje tegobe, nas ohranijo zdrave ali podprejo siceršnje zdravljenje.

Zdravje je naše največje bogastvo. Ohranimo ga na naraven in našemu telesu prijazen način. Zelišča in medsebojna izmenjava dobrih pa tudi slabih izkušenj, nam bo pri tem v veliko pomoč.

Dejavnost vseživljenjskega učenja v Knjižnici Radlje ob Dravi financirata in podpirata MInistrstvo za šolstvo, znanost, kulturo in šport in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Objavljeno dne 9. marec 2012 (Arhivirano dne 31. marec 2012)