KOROŠCI PA BUKVE BEREMO

Ob srečanju v knjižnici Radlje je Feri Lainšček z nami delil veliko svojih ustvarjalnih izkušenj in misli. Spomnil nas je na dejstvo, da knjiga brez bralca ne obstaja in na resnico, da se knjiga (zgodba, pripoved, roman) z vsakim bralcem znova napiše, saj jo vsak od nas drugače dojema in razume.

Ni je boljše spodbude za branje, kot srečanje s pisateljem. Tudi knjige Ferija Lainščka, ki so vsako leto na priporočilnem seznamu bralne značke, bodo vsem nam, ki smo ga srečali, odslej drugače pripovedovale.

Dobrodošli v koroški bralni druščini. Informacije in bralno mapo dobite v vsaki enoti Knjižnice Radlje. Branje poteka do 14. aprila 2012, ko oddate bralni karton z vpisanimi vsaj 5 knjigami s priporočilnega seznama.

Objavljeno dne 17. november 2011 (Arhivirano dne 30. november 2011)