Petek, 19. april 2024, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: zaključek BRALNE ZNAČKE in gost Jernej DIRNBEK - DIMEK.

Vabljeni v Knjižnico Radlje ob Dravi

v petek, 19. aprila, ob 18. uri na

zaključek 14. sezone bralne značke

Korošci pa bukve beremo.

Gost večera: glasbenik in pisatelj

Jernej Dirnbek – DIMEK.

Gost je pisatelj in eden od dveh ustanovnih članov slovenske rock skupine Mi2. V njej deluje še danes kot ritem kitarist, avtor besedil in pevec. Z bibliotekarko Tanjo Repnik se bosta pogovarjala o glasbi in literaturi ter kako pisec poezije prestopi k pisanju romanov. Za prepričljivejši vtis, bo Jernej Dirnbek besede podkrepil s pesmijo.

Sodelujoči v bralni znački za odrasle, ki ste ali še boste do sobote, 13. aprila oddali bralne kartone, boste na srečanju prejeli nagrado za sodelovanje.

Vabljeni in dobrodošli!

Objavljeno dne 9. april 2024 (Arhivirano dne 30. april 2024)