Ponedeljek, 4. marec, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: Andreja Senica: POTEPANJE PO KRETI.

Vabljeni v Knjižnico Radlje ob Dravi v ponedeljek, 4. marca 2024, ob 18. uri na potopisno predavanje Andreje Senica: KRETA.

Člani Planinskega društva Bricnik Muta so se v oktobru 2023 potepali po Kreti. Na potepanju so nastale čudovite fotografije ter pričevanja in zgodbe o tem edinstvenem grškem otoku, ki jih bo predsednica društva in predana pohodnica delila s prisotnimi na potopisnem predavanju.

Ker so na potepanju srečali pisateljico Janjo Vidmar, bo predavanje dopolnjeno s citati iz njene knjige Koraki dvojine, v kateri opisuje potepanje po Kreti s svoje, pisateljske plati.

Dobrodošli v knjižnici! Širimo obzorja…

Objavljeno dne 26. februar 2024 (Arhivirano dne 31. marec 2024)