Sobota, 20. maj, ob 10. uri v Knjižnici Radlje: predavanje Martine Kotta: Terapija s pomočjo HIPNOZE.

Martino Kotta poznamo kot magistro farmacije, prijazno svetovalko v lekarni. Poleg svoje službe, v kateri ljudem pomaga pri različnih zdravstvenih težavah, pravi, da jo je vedno zanimalo, kako nas določene travme, strahovi, prepričanja, negativna čustva in navade omejujejo, da bi uresničili svoje sanje in cilje. Zakaj moč same volje ni dovolj, da bi dosegli, kar si želimo? To jo je vodilo, da se je izobrazila na področju hipnoze, hipnoterapije ter regresoterapije in postala certificiran mojster praktik hipnoze in regresoterapije.

V predavanju bo obiskovalcem na enostaven in razumljiv način  predstavila, kaj je terapija s pomočjo hipnoze, kako deluje in katera so področja, kjer nam hipnoza lahko zelo hitro in učinkovito pomaga.  Predvsem pa pravi, da želi razbliniti strah in predsodke o terapiji s hipnozo in pokazati ljudem, da imamo vsi svoje notranje vire za spremembo že v sebi, v svoji podzavesti, le dokopati se je treba do njih.

Največja moč je v nas samih.

Objavljeno dne 16. maj 2023 (Arhivirano dne 31. maj 2023)