Sobota, 2. april, ob 10. uri v GALERIJI Knjižnice Radlje: predstava za otroke: Dogodivščine čebele počasnele.

V knjižnici smo se imeli odlično.

Tako smo zaključili niz treh predstav za najmlajše, ki so se kar nekaj novega naučili o čebelicah in njihovem življenju. Priznajmo, da smo veliko novega izvedeli tudi odrasli.

Na zadnji predstavi se nam je pridružil župan občine Radlje mag. Alan Bukovnik in povedal, da si v občini Radlje ob Dravi že 10 let zavestno prizadevamo za setev in sajenje medonosnih rastlin, ki privabljajo in ohranjajo čebele in jim nudijo prijazno okolje. Župan je devetim otrokom, ki so obiskali vse tri predstave, tudi podelil obljubljeno nagrado.

Vsak otrok je prejel knjižico Čebela bere med in v lični namenski embalaži še semena sončnic, ki bodo poleti - ko bodo zrasle in zacvetele, privabljale in hranile čebele.

Hvala vsem, ki ste prispevali s svojo prisotnostjo in pozornostjo, da smo se imeli v knjižnici lepo.

Objavljeno dne 29. marec 2022 (Arhivirano dne 30. april 2022)