Četrtek, 23. januar 2020, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: predstavitev knjige.

Jasna Tuta je v zadnjih  desetih letih večino časa preživela na otokih Južnega Pacifika, kjer je s svojo jadrnico plula od zaliva do zaliva in tako od blizu spoznala tamkajšnje kraje, ljudi in običaje. Največ časa je preživela v Francoski Polineziji, državi bujnih vulkanskih otokov in eksotičnih plaž, ki ji je posvečena zadnja knjiga. Prvenec Moj svet sredi oceana, v katerem je opisana mesec dni dolga neprekinjena plovba od Mehike do Polinezije pa je v tem letu že tudi doživela novo izdajo.

Jasna Tuta piše knjige o svojih potovanjih, prav tako pa rada svoje izkušnje deli z drugimi preko pripovedovanja zgodb ob fotografijah in tako predstavlja jadranje kot alternativni stil življenja. Po predstavitvi bo poslušalcem na razpolago za vprašanja in razgovor.

Vabljeni na pestro popotniško druženje.

Objavljeno dne 14. januar 2020 (Arhivirano dne 31. januar 2020)