Sobota, 18. januar 2020, ob 10. uri v Knjižnici Radlje: pravljična ura z ustvarjalno delavnico: LISICA IN JEŽ.

Pravljične predstave ob sobotah trajajo z ustvarjalno delavnico vred kakšno uro, popestrijo pa sobotno dopolne, ki ga družine z otroki starimi od 3 do nekje 9 let lahko združijo tudi z izposojo knjig za naslednje dni ali tedne, starši si ogledajo revije ali preberejo dnevni časopis, starejši ali mlajši bratje in sestre pa prav tako pobrskajo med gradivom, si ogledajo razstavo, se v igralnem kotičku poigrajo in podobno.

Družinski obisk knjižnice je sestavni del družinskega branja. Starši smo svojim otrokom prvi vzgled in naš odnos do knjige in branja je za privzgajanje odnosa pri otrocih še kako pomemben. O pomembnosti branja je napisanih veliko člankov. Knjižnica je pravo mesto, kjer vas lahko usmerimo na prava čtiva.

Objavljeno dne 14. januar 2020 (Arhivirano dne 30. januar 2020)