Četrtek, 19. september 2019, ob 19. uri v Galeriji Knjižnice Radlje: Odprtje 7. regijske tematske likovne razstave koroških ljubiteljskih likovnikov: OBLO IN OGLATO.

Razstavljajo: Magdalena Bruder iz Dravograda, Mirjana Cvijič iz Dravograda, Tanja Goričan iz Radelj ob Dravi, Marjana Halužan - Janca iz Dravograda, Polona Harum s Kozjega vrha, Tanja Hari Vidmar iz Vuzenice, Franjo Marošek iz Dravograda, Marijan Orešnik iz Slovenj Gradca, Mojmir Plevnik iz Slovenj Gradca, Mateja Poročnik iz Radelj ob Dravi, Metka Prohart iz Vuzenice, Zoran Rožič iz Dobje vasi, Breda Ričnik s Zg. Lehna, Jožica Sobiech iz Radelj ob Dravi,  Simona Svanjak iz Radelj ob Dravi, Hilda Šmon iz Dravograda in Marjan Vesonik iz Dravograda.

Objavljeno dne 13. september 2019 (Arhivirano dne 30. september 2019)