Četrtek, 11. april 2019, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: Kako premagati strah pred nastopom?

Kakšen je občutek, ko pomislite, da bi zdaj morali javno nekaj povedati pred 100 ljudmi? Imate mogoče tisti neprijeten občutek v trebuhu? Se vam začnejo potiti dlani? Srce začne hitreje utripati in telo se odzove s stresom? Morda pomislite na to, da se ne boste osramotili ali pa izpadli popolni bedak? Nič hudega! Dragan pravi, da je vsakega govorca, ki javno nastopa, vsaj malo strah, ali pa občuti kakšno tremo in nervozo pred nastopom. Trik je le v tem, kot sam pravi, kako se govorec sooča s temi neprijetnimi občutki. Zato bo na predavanju delil 4 korake, ki so ključnega pomena, da premagate kakršenkoli strah/tremo/nervozo in vse to transformirate ter se prelevite v izjemnega govorca. To vam bo pokazal karizmatični Dragan Babić, ki je strokovnjak za javni nastop in govorništvo. V svojem življenju je pomagal več kot 1.380 ljudem, da premagajo svoje strahove in ovire na poti k cilju (v javnem nastopanju, komunikaciji, samozavesti in prodaji). Predavanje je namenjeno ljudem, ki se želijo soočiti s svojim strahom, ga premagati in postati izvrsten govorec. Vabljeni, da se nam pridružite na zabavnem in interaktivnem predavanju, ki vam bo ostal še dolgo v spominu! Zdaj je pravi trenutek, ker živimo v zlatih časih in biti izvrsten govorec je danes izjemno cenjena spretnost.

Objavljeno dne 8. april 2019 (Arhivirano dne 30. april 2019)