povabilo k sodelovanju v ŽIVI VERIGI

Pot je načrtovana po Hmelini, mimo športne hiše, po Maistrovi in Malgajevi ulici. Otroci iz vrtca in šolarji iz osnovne šole bodo verigo sklepali od športne hiše do »stare« knjižnice, vsi drugi udeleženci pa se zberejo na parkirišču pred Centrom Radlje in verigo sklenejo od nove knjižnice do športne hiše. V primeru dežja bomo živo verigo izvedli v enem od naslednjih dni (četrtek ali petek ob isti uri), kar bomo sporočili po radiu, facebooku in na spletni strani knjižnice.

Pridružite se nam v čim večjem številu, da bo naša »živa veriga« res sklenjena. Potem, ko bo zadnja knjiga v novi knjižnici, vas vabimo na okrepčilo na parkirišče pred Centrom Radlje. Knjižnica bo za uporabnike ponovno odprta na dan uradne in svečane otvoritve knjižnice: 21. junija ob 17. uri. Tudi takrat vabljeni, da obiščete preurejeno knjižnico v novih prostorih.

KNJIŽNICA se veSELI ~~~ veSELITE se z nami!

Objavljeno dne 6. junij 2018 (Arhivirano dne 30. junij 2018)