Torek, 17. april 2018, ob 19. uri v knjižnici Radlje: srečanje s pisateljem Goranom VOJNOVIĆEM.

Odlično smo se imeli. Res dobra družba bralcev in literarnih ustvarjalcev.

Hvala pisatelju za prijeten pogovor in za vse pozitivne misli o pisanju, ustvarjanju in branju.

Hvala vsem obiskovalcem, ki ste izražali zadovoljstvo z bralno značko in izvedenim zaključkom.

in nekja foto utrinkov:

Goran VOJNOVIĆ je slovenski filmski in televizijski režiser ter scenarist, pisatelj in kolumnist. Njegov roman Figa smo prebirali v letošnji sezoni bralne značke. Bralcem pa sta dobro znana tudi njegova romana Čefurji raus! in Jugoslavija, moja dežela. Vsi omenjeni romani so bili nagrajeni s Kresnikovo nagrado (2017, 2009 in 2013)!!! Čefurji raus! pa si lahko ogledamo tudi kot film pod enakim naslovom.

Na zaključni prireditvi se bosta gost in bibliotekarka Tanja Repnik pogovarjala o pisanju, knjigah in nasploh o delu literarnega ustvarjalca.

Prireditev je hkrati zaključek bralne značke za odrasle

KOROŠCI PA BUKVE BEREMO, ki je tudi v sezoni 2017/2018

potekala po vseh koroških splošnih knjižnicah.

Sodelujoči v bralni znački za odrasle, ki ste oddali bralne kartone, boste na srečanju prejeli nagrado za sodelovanje.

Pridružite se nam in povabite še prijatelje, znance, sorodnike.

DOBRODOŠLI V KNJIŽNICI

Objavljeno dne 9. april 2018 (Arhivirano dne 30. april 2018)