Sreda, 28. marec 2018, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: predstavitev knjige Lucije Smolnik: MODROSTI ZA RAZCVET ŽIVLJENJA.

Knjiga združuje 55 edinstvenih zgodb o kariernem uspehu in osebni rasti uspešnih žensk. V intervjujih so med drugim sodelovale tudi Zvezdana Mlakar, Urša Drofenik, Zlata Zavašnik, Vlasta Nussdorfer, Romana Piskar, Nuša Derenda in naša domačinka glasbenica in skladateljica Tadeja Vulc.

Avtorica je svoje intervjuvanke takole opisala: »So ženske, ki jim, ko so srečne, žarijo oči. Ni vedno lahko, ni idealnih okoliščin, ljudi in nikoli ni dovolj denarja. A te ženske so znale iz niti obstoječih okoliščin vedno splesti lastno galaksijo najlepših zvezd. To me je pri vsaki od njih popolnoma navdušilo. In me vsakič znova.«

Z avtorico se bo pogovarjala bibliotekarka Tanja Repnik.

Objavljeno dne 27. marec 2018 (Arhivirano dne 31. marec 2018)