Četrtek, 22. februar 2018, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: potopisno predavanje: GRUZIJA.

Popotnica nas bo tudi tokrat popeljala na nekoliko drugačno potovanje, osredotočeno na neokrnjeno lepoto strmih pobočij visokega Kavkaza, zelene Gruzije, cvetočih travnikov, odmaknjenih vasic, kjer je življenje prijaznih ljudi tako drugačno in hkrati v marsičem podobno življenju v odmaknjenih predelih po vsem svetu. Bolj »turistične« popotnike bo prepričala s predstavitvijo odlične lokalne hrane in znamenitih mest, kot je Gori, rojstni kraj Stalina, bolj aktivne popotnike pa s predstavitvijo izkušnje s trekinga. Dobrodošli torej vsi radovedni popotniki.

Objavljeno dne 20. februar 2018 (Arhivirano dne 28. februar 2018)