Četrtek, 13. april 2017, ob 18. uri v Knjižnici Radlje: predstavitev knjige Jerneje Jošar: VRTNARIMO Z JERNEJO.

Vrtnarjenje je v zadnjih letih vedno bolj priljubljeno, A marsikdo se ga ne loti, saj misli, da nima dovolj časa niti dovolj znanja. Avtorica velike uspešnice Ekološko vrtnarjenje za vsakogar Jerneja Jošar nas bo v novi knjigi vodila skozi vrtna opravila, ki so potrebna, da bo na vašem vrtu cvetelo in brstelo vse leto. Pravi, da je vrtnarjenje povsem preprosto, tudi odločitev, o tem, po kateri metodi začeti. V  knjigi navaja in opisuje različne načine in že med prebiranjem nam lahko postane jasno, kaj nam bo najbolj ustrezalo.  Predstavitev knjige bo hkrati predavanje in priložnost za pridobivanje novih znanj.

Vabljeni in dobrodošli! Povabite še prijatelje in znance, ki bi jih tematika zanimala.

Objavljeno dne 7. april 2017 (Arhivirano dne 30. april 2017)