Četrtek, 6. oktober 2016, ob 10. uri v Knjižnici Radlje: postavljanje likovne razstave in srečanje z umetnikom Dušanom Zavškom.

Umetnika smo v knjižnici Radlje spoznali ob razstavi glinenih unikatnih izdelkov. Z industrijskim oblkovanjem, izdelavo male plastike in dekorativnih predmetov iz gline se Dušan Zavšek veliko ukvarja. Ti izdelki so naprodaj v radeljski cvetličarni Marjetica.

Prav tako pa slika krajine, kmečka opravila, tihožitja v akrilu in v tehniki slikanja z glino po glini, ki je njegova izvirna tehnika. Prav te slike bo razstavil na tokratni razstavi, ki bo na ogled od 6. do 29. oktobra.

Več o Dušanu Zavški in njegovem delu na spletni strani.

VABLJENI IN DOBRODOŠLI!

Objavljeno dne 30. september 2016 (Arhivirano dne 7. oktober 2016)